KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034420
nr 1603 4420
Reinhard Arnesen
(1867-1936), Norge
Oljemålning, Kustlandskap med segelbåtar. Signerad. Olja på duk, 44x81 cm, yttermått inklusive ram: 94x103 cm
Reinhard Arnesen, norsk målare född 1867, död 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:51:54
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr